LiderTakipciLiderTakipci En ucuz smm panel

Facebook Hesabınız Geçici Olarak Kitlendi

“Facebook Hesabınız Geçici Olarak Kitlendi” uyarısı alıyorsanız, bu genellikle Facebook’un güvenlik önlemleri nedeniyle hesabınızda bir sorun olduğunu gösterir. Hesabınızın neden kitlendiğini belirlemek ve sorunu çözmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. Facebook Hesap Kilidi Nedeniyle Bildirimleri Kontrol Edin:
  • Facebook size neden kitlendiğinizi bildiren bir uyarı veya e-posta göndermiş olabilir. Bildirimleri kontrol ederek bu konuda daha fazla bilgi alabilirsiniz.
 2. Güvenlik Kodunu Onaylayın:
  • Facebook, hesap güvenliğinizi sağlamak için zaman zaman güvenlik kodları kullanır. Eğer hesabınıza giriş yapmak istiyorsanız, telefonunuza veya e-postanıza gönderilen güvenlik kodunu kullanarak hesabınıza erişim sağlamaya çalışın.
 3. Facebook Yardım Merkezi’ni Ziyaret Edin:
  • Tarayıcınızdan veya başka bir cihazdan Facebook Yardım Merkezi’ni (https://www.facebook.com/help/) ziyaret ederek, hesap kilidinin nedenini ve çözüm önerilerini bulabilirsiniz.
 4. Kimlik Doğrulama İsteğini İnceleyin:
  • Facebook, bazen kimlik doğrulama amacıyla sizden belirli belgeleri (kimlik, ehliyet vb.) isteyebilir. Bu talebi inceler ve gerekli bilgileri sağlarsanız, hesabınızın kilidini açabilirsiniz.
 5. Giriş Bilgilerinizi Kontrol Edin:
  • Eğer hesabınıza bir başka cihazdan giriş yapıldığına dair şüpheleriniz varsa, giriş bilgilerinizi kontrol edin. Eğer tanımadığınız bir cihazdan giriş yapılmışsa, bu durumu bildirebilirsiniz.
 6. Facebook Destek Ekibiyle İletişime Geçin:
  • Hesap kilidi sorununuzu çözemiyorsanız, Facebook destek ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. Facebook Yardım Merkezi’nde genellikle iletişim seçenekleri bulunur.

Eğer Facebook hesabınız hala kilitliyse ve yukarıdaki adımlar sorunu çözmediyse, Facebook destek ekibiyle iletişime geçmek en uygun seçenek olacaktır. Hesabınızın güvenliği konusunda dikkatli olmalı ve gerektiğinde Facebook’un belirlediği adımları izlemelisiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@LiderTakipci'yi Instagram'da takip et!
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.