LiderTakipciLiderTakipci En ucuz smm panel

Smm Panel Nedir Hangi Amaçla Kullanılır?

Smm Panel Nedir Hangi Amaçla Kullanılır?

SMM Panel, aslında dünyada ve Türkiye’de uzun yıllardır kullanılan fakat zamanla gelişen ve değişen bir web tabanlı yazılım türüdür. Facebook’un yükselişte olduğu dönemlerde “beğeni satın alma” olayları baş gösterdi. Ardından önümüze “facebook bayilik panelleri” çıktı ve bu yazılımların kimisi lisans karşılığı satıldı, kimisi internete düştü. Bu yazılımların kaynak kodlarının çoğu zararlı ve gizli işler çeviren türdendi. Örneğin, siz bir havuza katıldığınızda öncelikle site sahiplerinin Facebook sayfasını beğenir, profillerine abone olurdunuz. Bilen bilir, “user.php” adında meşhur bir dosya tipi vardı. Bu dosyada Access Token ile izin vermiş tüm kullanıcıları yönetebilme şansınız vardı. Bu tarz zararlı ve pek fayda sağlamayan siteler, yazılımlar kendilerini tozla raflara kaldırırken piyasa bir süre duruldu. Manuel yani el ile satışlar başladı ve bu satışlar çok yüksek fiyatlardı. Hala satan var, 1.000 Takipçi 20TL gibi fiyatlara gidebiliyor. Tam o sırada hem dünyadan hemde ülkemizden “sosyal medya bayilik paneli” siteleri türedi. Artık sadece Facebook ile kısıtlı değillerdi ve içlerinde Instagram, Twitter gibi büyük sosyal medya ağlarını da barındırıyorlardı. Üstüne üstlük hesaplarınızın şifresini girmenize, access token ile erişim izni vermenize veyahut buna benzer hiç bir faaliyet yapmanıza gerek yoktu. Panel’e kayıt olursunuz, bakiye yüklerseniz ve siparişinizi oluşturursunuz. Zamanın o korsan yapımları şuan e-ticaret sitesi gibi yalnızca para karşılığı sizlere hizmet verir oldular. Siparişlerinizi takip edebiliyorsunuz, siparişlerinizi zamanlayabiliyorsunuz, otomatik paketler oluşturabiliyorsunuz, gerektiği takdirde yönetim ile destek için talep oluşturabiliyorsunuz.

SMM’nin açılımı Social Media Marketing’tir. Türkçemize çevirdiğimiz zaman “Sosyal Medya Pazarlama” olarak adlandıralabilir. Ama bizler ünvan olarak “sosyal medya bayilik paneli” tercihimizdir.

Bu smm panel ler yasal mı?

Bu soru 0 doğrulukla cevaplanamaz fakat tecrübelerle cevaplanabilir. Şuan ülkemizde yer alan çoğu bayilik panelleri yasal ve vergilerini ödüyorlar. Kimisi hala vergiden muaf ve doğru düzgün hizmet veremiyorlar. Bugün şikayet platformlarına girip, arama kutucuğuna “takipçi satın aldım” yazarsanız hala ne kadar insanın mağdur olduğunu görebilir, şahit olabilirsiniz.

Takipçi satın almak ile panel arasındaki fark nedir?

İşte bunu 0 doğrulukla cevaplayabiliriz. Çünkü, bayilik panellerinin sizlere verdiği avantajlar ve imkanlar olağanüstü. Yukarıdaki paragraftada dediğimiz gibi sanki e-ticaret sitesiymişcesine bir platform sizi karşılıyor. Hemen şimdi, Google’dan aratıp bir takipçi sitesine ulaşıp kredi kartı bilgileriniz ile takipçi satın alın. Beklersiniz heyecanlı heyecanlı, sıkıntıdan “acaba geldi mi?” diyip; Instagram profilinizi yenilersiniz. Ama gelen giden yoktur. “Ben bunları bir arayayım!” diyip, aradığınız bakarsınız saat geç olmuş açan yoktur. Siparişinizin durumunu öğrenemezsiniz, anında sipariş oluşturamaz ve anında geri dönüş alamazsınız. Fakat panellerde bu işler böyle yürümüyor. Smm Panel ‘e kayıt olduktan sonra, bakiye yükledikten sonra ödemenizin onaylanması ? panellerde otomatik olarak gerçekleşir. 2-3 dakika içerisinde bakiyeniz hesabınıza eklenir. Sipariş oluştur butonuna bastığınız anda siparişiniz (yine %1’lik panelleri muaf ediyoruz.) otomatik olarak işleme alınır ve o an işlemeye başlar. Kimisi dakikalar içerisinde yüklenir, kimisi 1-2 saat içerisinde. Ama aklınıza bir soru takıldı mı, siparişlerinizin durumunu bir tık ile öğrenebilirsiniz. İptal edildiğinde siparişiniz bakiyeniz otomatik olarak iade edilir ve yeni sipariş oluşturabilirsiniz.

Eğer sizde bir bayilik paneline katılmak istiyorsanız, 3 yıldır aktif olarak hizmet veren Türkiye’nin gelişmiş ve profesyonel sosyal medya bayilik paneli olan lidertakipci.com kayıt olabilirsiniz. lidertakipci‘e Buradan adresinden ücretsiz bir şekilde kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Yardım Almak İsterseniz Whatsapp Hattımızla İletişime Geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@LiderTakipci'yi Instagram'da takip et!
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.